Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu cete moci kontaktirati s nasom ekipom, u vezi parova dojava i slicno...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
PhotobucketHRVATSKA-Text poruke:TXT FIXEDBETS-Broj:67454- Cjena:6,10kn Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 BaBosna i Hercegovina-Text poruke:TXT FIXEDBETS- Broj:091810700-Cjena:2BAM PhotobucketSrbija-Text poruke:TXT FIXMATCH-Broj:4828- Cjena:100RSD

 

 Rijec Ekipe Sigurnih dojava

Go down 
+13
jacoby
mirko-tipovi
vanhelsingg
NikoLa
Black Wings
babilonac
spideer
CrazyHorse31
nex
Wiplash
Nedelja
mrksav
sigurnedojave365
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:58 am

Al nisi ti kriv, na prošloj stranici je spideer napisao da nosi peh Very Happy On nas je zacoprao Laughing
[Vrh] Go down
mrksav
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 31
Points : 197
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:20 am

Ljudi moji. Ovo je jedan od rijetkih promašaja. I ja sam izgorio pa idem dalje. Čovjek je bar fer pa stavi na net da je promašio za razliku od nekih koji brišu arhivu da se ne vidi šta je promašio. A tu je i ovaj forum. Nitko ne može imati 100% prolaznost. To na svijetu ne postoji. A dojave inače nisu namještene utakmice nego prognoze dobrih tipstera. Tko može očekivat da će svaki dan biti namještenih utakmica. Sutra je novi dan i krećemo u nove pobjede Smile
[Vrh] Go down
http://www.mrki-tips.bloger.hr
jacoby
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 6
Points : 6
Join date : 11.04.2010
Age : 35

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:36 am

Evo ja danas stavio 210 kn na varzim v penafiel x i dobio 600 i još 100 na ergotelis v gianina i tu dobio isto 176,tu sam neke parove pokupio i još sa nekig blogova, a ovo mi je prvi put tak da igram na te dojave.samo nastavite tako.
[Vrh] Go down
vanhelsingg
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 15
Points : 71
Join date : 07.04.2010
Age : 32
Location : Trogir

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:49 am

hoces li stavljat danas koju dojavu?
[Vrh] Go down
HoZaN
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 5
Points : 5
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 5:00 am

Pozdrav
pratim te već 10 dana i zadovoljan sam postotkom prolaza
ali reci mi gdje nalaziš te kvote jer ja igram na bwin,gamebookers i betfair
i svaki put su manje od tvojih za 0,20 u prosjeku
[Vrh] Go down
CrazyHorse31
Dobar poster
Dobar poster
CrazyHorse31


Posts : 57
Points : 255
Join date : 07.04.2010
Age : 39
Location : Čehovec

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:47 am

Kvote su ti stalno u padu
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:32 am

Ovisno o kladionicama, kvote nalazim na stranicama sportskih kladionica.
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Nedelja
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 29
Points : 12
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:12 pm

SMS TIP NIJE PROSO Sad
[Vrh] Go down
robinho7
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 13
Points : 18
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:09 pm

EVo da te i ja pohvalim, stvarno si legenda, šteta što nisam otpočetka samo tebe igrao nego sam i svoje neke stavljao i naravno padao Smile Very Happy . A sta sad, nadam se da ce biti ovih dana nekih dojava da se izvucem malo iz krize Very Happy , ajde sam tak nastavi jbga ima i loših dana ali šta je tu je. Samo dojave sad čekam od tebe i to ću uvijek igrati. Pozz majstore
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:28 pm

robinho7 je napisao/la:
EVo da te i ja pohvalim, stvarno si legenda, šteta što nisam otpočetka samo tebe igrao nego sam i svoje neke stavljao i naravno padao Smile Very Happy . A sta sad, nadam se da ce biti ovih dana nekih dojava da se izvucem malo iz krize Very Happy , ajde sam tak nastavi jbga ima i loših dana ali šta je tu je. Samo dojave sad čekam od tebe i to ću uvijek igrati. Pozz majstore

Zapali smo u neki NEGATIVNI VRTLOG, ova dva dana. Nadam se da cemo se brzo izvuci...
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:31 pm

Wiplash je napisao/la:
Al nisi ti kriv, na prošloj stranici je spideer napisao da nosi peh Very Happy On nas je zacoprao Laughing

pa da xD al evo danas sam pogodio estudiantes i vratio što sam izgubio jučer, možda je došao kraj mojim pehovima, ovaj formu je odličan i ekipa pogađa odlično

nada se da neće još puno ljudi doći da ne skuže koliko je naš admin točan pa ga potkupe ovi kladioničari da nam krivo šalje, carčina si....


BTW prijedlo: da na jedan topic stavljaš sve parove sa sms servisa nakon što se završe da ljudi imaju otprilike uvid koliko toga se pogodi koliko ne, ja mogu svakodnevno računat postotak, ipak ću valjda uskoro dobit i neke povlastice broj 1 sam po postovima :p , a i najaktivniji na sms servisu xD
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 1:55 pm

Ovdje smo da pomognemo jedni drugima Laughing
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:20 am

sigurnedojave365 je napisao/la:
Ovdje smo da pomognemo jedni drugima Laughing

ovdje smo da nateramo supersport da završi ko i žderić xD
[Vrh] Go down
mirko-tipovi
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 26
Points : 36
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:07 am

A nakon SuperSporta fortunu! Very Happy
[Vrh] Go down
http://mirko-tipovi.bloger.hr
robinho7
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 13
Points : 18
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:09 am

Hahahhahahah dao Bog da bude tak Very Happy Very Happy Very Happy . Admin pitao bi te samo oce biti ovih dana koja dojava na sms servisu?
[Vrh] Go down
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:13 am

robinho7 je napisao/la:
Hahahhahahah dao Bog da bude tak Very Happy Very Happy Very Happy . Admin pitao bi te samo oce biti ovih dana koja dojava na sms servisu?

ima i danas samo šalji Razz
[Vrh] Go down
HoZaN
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 5
Points : 5
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 6:34 am

danasnjih parova sa sms servisa nema na bwin a u lokalnim kladionicama po bosni je min 3 para Sad
[Vrh] Go down
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 7:17 am

HoZaN je napisao/la:
danasnjih parova sa sms servisa nema na bwin a u lokalnim kladionicama po bosni je min 3 para Sad

ako nema po bosni, onda iskoristi to što imaš i imaš tu na forumu piše ti besplatne dojave...ili 1 na 1 par uzmi fixeve...ili jednostavno nađi neki fini tenis od 1.30 kvotu i deri
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 9:34 am

Poslusaj spideera, ovdje ima parova i viška Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Ante73
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 20
Points : 102
Join date : 14.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 3:46 am

ja imam jedan prijedlog...svi koji postavljaju dojave u "vase dojave" i fulaju da ih se izbrise sa foruma jer kao prvo: ljudi gube novce,a kao drugo: smanjit cemo broj losih dojava i bit ce na forumu samo oni koji imaju prave dojave,pa cemo svi biti u profitu...Smile...eto,to je moj prijedlog nadam se da ce te razmislit o njemu...
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 11:18 am

Ante73 je napisao/la:
ja imam jedan prijedlog...svi koji postavljaju dojave u "vase dojave" i fulaju da ih se izbrise sa foruma jer kao prvo: ljudi gube novce,a kao drugo: smanjit cemo broj losih dojava i bit ce na forumu samo oni koji imaju prave dojave,pa cemo svi biti u profitu...Smile...eto,to je moj prijedlog nadam se da ce te razmislit o njemu...

HMM...Necemo ih bas izbaciti, ali mozda uvedemo neke mjere...
ALI ISTO tako trebamo nagraditi one koji imaju PRAVE DOJAVE.
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Ante73
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 20
Points : 102
Join date : 14.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 11:21 am

dobro,mozda ih ne izbacit ali ima stavit zabranu da pisu u vase dojave...mogu ih samo gledat i prepisivat....Smile...a za nagradu normalno da treba prave ljude uvijek nagradit
[Vrh] Go down
vampire
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 8
Points : 8
Join date : 12.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:37 pm

SMS prošo svaka cast, ja dobar 100 KM cheers ,dva dana zaredom dobivam na tvojim parovima lol!
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:41 pm

vampire je napisao/la:
SMS prošo svaka cast, ja dobar 100 KM cheers ,dva dana zaredom dobivam na tvojim parovima lol!

Dobio sam i ja 1000kn, napokon dolazi SRECA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Ante73
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 20
Points : 102
Join date : 14.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 12:46 pm

Samo sto mu je krivo reko prijatelj za varteks...Sad(...ja nikad da srecu uhvatim...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijec Ekipe Sigurnih dojava
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SMS dojava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave :: Pocetak :: Vase Pohvale, prijedlozi i Kritike-
Forum(o)Bir: