Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu cete moci kontaktirati s nasom ekipom, u vezi parova dojava i slicno...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
PhotobucketHRVATSKA-Text poruke:TXT FIXEDBETS-Broj:67454- Cjena:6,10kn Rijec Ekipe Sigurnih dojava BaBosna i Hercegovina-Text poruke:TXT FIXEDBETS- Broj:091810700-Cjena:2BAM PhotobucketSrbija-Text poruke:TXT FIXMATCH-Broj:4828- Cjena:100RSD

 

 Rijec Ekipe Sigurnih dojava

Go down 
+13
jacoby
mirko-tipovi
vanhelsingg
NikoLa
Black Wings
babilonac
spideer
CrazyHorse31
nex
Wiplash
Nedelja
mrksav
sigurnedojave365
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimeuto tra 06, 2010 7:50 am

Ovdje mozete pisati o pohvalama, kritikama, zeljama i slicno...
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
mrksav
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 31
Points : 197
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: ...   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:36 am

Evo pa da ja stavim prvu pohvalu!
Jučer sam prvi puta odigrao na SMS par i Very Happy Very Happy Very Happy
Jeste ikad promašili i koliki postotak pogođenih SMS parova? (da znam izradit strategiju igranja)
Pozdrav i sretno nam svima za danas Smile
[Vrh] Go down
http://www.mrki-tips.bloger.hr
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:38 am

mrksav je napisao/la:
Evo pa da ja stavim prvu pohvalu!
Jučer sam prvi puta odigrao na SMS par i Very Happy Very Happy Very Happy
Jeste ikad promašili i koliki postotak pogođenih SMS parova? (da znam izradit strategiju igranja)
Pozdrav i sretno nam svima za danas Smile

Veliki postotak Very Happy , iskreno 2 puta smo falili. Ali nije bila nasa greska.
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Nedelja
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 29
Points : 12
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:46 am

NE RADI TI SMS ZA SRBIJU SAD SAM POSLAO I ODGOVORENO MI JE SLOVOM L U PORUCI
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:12 am

Nedelja je napisao/la:
NE RADI TI SMS ZA SRBIJU SAD SAM POSLAO I ODGOVORENO MI JE SLOVOM L U PORUCI

Popravljeno je. Ispricavamo se. NEMOJ slati novu poruku, mi cemo ti poslati dojavu na pm.
Very Happy
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:37 am

Evo i da ja pohvalim, stvarno odlične dojave i fantastičan prosjek! Svaka čast i puno hvala Wink Zamolio bi samo da pripazite kad stavljate dojavu na sms servis da se ne dešavaju krivi tipovi, 2 umjesto 1 ili kontra, neki dan se to desilo i jednom na rukometu, talijanke i slovenke, tip je bio na talijanke Rolling Eyes
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:48 am

Koliko Vas zapravo ima u tom "servisu"...mislim, čini mi se da je popriličan posao i vjerojatno i gnjavaža slati bezbrojne poruke ...jest da se isplati ali opet... affraid
[Vrh] Go down
CrazyHorse31
Dobar poster
Dobar poster
CrazyHorse31


Posts : 57
Points : 255
Join date : 07.04.2010
Age : 39
Location : Čehovec

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:35 pm

današnja dojava je čisti promašaj,popušio sam veliki novac na njoj.20 min do kraja gube 1:0 i imaju crveni
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:46 pm

Nisi jedini Sad I ja sam se iskeširao Embarassed
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:47 pm

A ništa, drugi put više sreće...ili pameti...uostalom, dojava ili ne, nikad nije sigurno uložit velike novce...jbga, to je čisto stvar pohlepe...
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:52 pm

A znam.... Crying or Very sad
Vratit ćemo mi to, svi skupa, bit će bolje Wink
Danas je loš dan bio..
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:54 pm

Istina, ne smijemo gubit nadu...svi skupa imamo šanse xD...samo mi je sad žao što Gospodina neće biti do nedjelje :s...
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:57 pm

Daj nemoj me jebat, sad je 1:2 Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:58 pm

Hahaha, svaka čast majstore...ajd, bar će neko dobti lovu Very Happy....
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:02 pm

Kakva banda! Very Happy U 88 i u 90 za pobjedu Laughing
A ja se već pomirio s porazom Embarassed
Svaka čast majstori drunken
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:03 pm

Još do sad nisam isprobao Njegove/Njihove parove al sad jedva čekam da se vrate "s dopusta" pa da i ja zaradim kakvu lovu...uff...sad ne mogu dočekati...kud su baš sad morali uzeti pauzu...
[Vrh] Go down
CrazyHorse31
Dobar poster
Dobar poster
CrazyHorse31


Posts : 57
Points : 255
Join date : 07.04.2010
Age : 39
Location : Čehovec

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:05 pm

Oprostite na preuranjenoj pokudi.

SVAKA VAM ČAST
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:10 pm

Da im ne vjerujem nebi ni stavljao lovu na njihove dojave, ali ovi argentinci? Pa zar nisu mogli to malo manje šokantno napraviti? What a Face
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:11 pm

Whiplash jel ti već dulje vremena stavljaš lovu na njihove parove ili???...jel mi možeš reći onako otprilike jesi li u plusu i jel too značajan plus ili...si negdje na poz. nuli???
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:23 pm

Pa nije da zarađujem, biram njihove dojave i mogu ti reći da dečki (ne znam da li je jedan ili više njih iza tog bloga) znaju svoj posao! Svaka im čast, 6-7 kuna šta daš za poruku je stvarno ništa, a dobiješ dobar koeficijent, od 1.90 pa do 2.60, 3.00 za visi od kladionice. I tu profitiraš i sa 100 kuna, dobiješ duplo a 100 kuna prežališ ako izgube, kao da si ih popio sa ekipom Very Happy Samo nek mi jave kud da im pošaljem gajbu piva scratch
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:24 pm

A znači ne uplaćuješ na sve ili?...mislim, ne šalješ svaki dan sms?...a dobro, tako sam nešto i ja planirao...onak...po 100 kunića dobit, uložit...poduplat...pa kako bude...
[Vrh] Go down
Wiplash
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad
Wiplash


Posts : 39
Points : 61
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:30 pm

E to, tak i ja volim raditi, po malo, nekad više nekad manje, kombiniram, slažem više tiketa. Od kad su zadnju dojavu fulali ja sam nakon toga odigrao svaku i sve je prošlo, znači 100% su kod mene Wink
[Vrh] Go down
nex
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 16
Points : 21
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:39 pm

O pa super onda...Haha, ne mogu vam sad opisati koliko jedva čekam nedjelju xD...već dost dugo nisam dobio nikakvih para na kladionici...u minusu sam...ne velikom, ali u minusu...tako da... Very Happy...
[Vrh] Go down
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:48 pm

napisao si u poruci da te nema do nedelje, ne radi ni sms servis do nedelje?
[Vrh] Go down
mrksav
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 31
Points : 197
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:50 pm

Bravo za pogodak. Gledao sam tekmu do 82 min. I sa suzom u oku ugasio komp i otišao spavat a kad ono... Very Happy
Pošto naš domaćin ne može imam jednu dojavu koju treba probat.
Foggia - Potenza
Tip : 1
Sam nemrem nać niti jednu kladionicu sa tim parom. Ako neko naleti na taj par neka mi javi.
Hvala
[Vrh] Go down
http://www.mrki-tips.bloger.hr
Sponsored content





Rijec Ekipe Sigurnih dojava Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijec Ekipe Sigurnih dojava
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SMS dojava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave :: Pocetak :: Vase Pohvale, prijedlozi i Kritike-
Forum(o)Bir: