Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu cete moci kontaktirati s nasom ekipom, u vezi parova dojava i slicno...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
PhotobucketHRVATSKA-Text poruke:TXT FIXEDBETS-Broj:67454- Cjena:6,10kn opet jedno pitanje BaBosna i Hercegovina-Text poruke:TXT FIXEDBETS- Broj:091810700-Cjena:2BAM PhotobucketSrbija-Text poruke:TXT FIXMATCH-Broj:4828- Cjena:100RSD
Similar topics

 

 opet jedno pitanje

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dojavepresent
Dobar poster
Dobar poster
dojavepresent


Posts : 96
Points : 305
Join date : 14.04.2010
Age : 39

opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitimesri tra 28, 2010 1:59 pm

posto vidim da si stavio teme "Analize" i "Padovi koeficijenata" sto ne stavis i "Saradnju izmedju klubova" ili drugacije "3 za 3". Jer ja postujem na jos jednom forumu i sve ove teme imaju tamo i imaju i verujete mi da je jako aktivan forum Smile
Tema bi nam naravno pomogla oko pljackanja kladionice Razz a gledali bi na bet www.betexplorer.com

Pozdrav
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitimesri tra 28, 2010 3:18 pm

dojavepresent je napisao/la:
posto vidim da si stavio teme "Analize" i "Padovi koeficijenata" sto ne stavis i "Saradnju izmedju klubova" ili drugacije "3 za 3". Jer ja postujem na jos jednom forumu i sve ove teme imaju tamo i imaju i verujete mi da je jako aktivan forum Smile
Tema bi nam naravno pomogla oko pljackanja kladionice Razz a gledali bi na bet www.betexplorer.com

Pozdrav

Sto bi pisalo na toj temi ? Kako mislis ''suradnja izmedju klubova'' ?
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
dojavepresent
Dobar poster
Dobar poster
dojavepresent


Posts : 96
Points : 305
Join date : 14.04.2010
Age : 39

opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitimesri tra 28, 2010 3:38 pm

pa lupam sada igraju inter - milan i sada 2005 god pobedio je milan, 2006 inter, pa 2007 milan, pa 2008 i tako dalje.. sada sam bas lupio primer

gledali bi da li se radi o saradnji na betexplorer.com. lepo odemo tamo udjemo na par koji se igra i skrolujemo skroz dole i vidimo crno na belo. ne znam kako da ti objasnim drugacije scratch
nadam se da ti jasnije malo confused
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitimesri tra 28, 2010 3:40 pm

dojavepresent je napisao/la:
pa lupam sada igraju inter - milan i sada 2005 god pobedio je milan, 2006 inter, pa 2007 milan, pa 2008 i tako dalje.. sada sam bas lupio primer

gledali bi da li se radi o saradnji na betexplorer.com. lepo odemo tamo udjemo na par koji se igra i skrolujemo skroz dole i vidimo crno na belo. ne znam kako da ti objasnim drugacije scratch
nadam se da ti jasnije malo confused

Nesto kao prijasnu statistiku izmedu 2 kluba..hmm..zanimljivo..napravit cu narednih dana...
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
dojavepresent
Dobar poster
Dobar poster
dojavepresent


Posts : 96
Points : 305
Join date : 14.04.2010
Age : 39

opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitimesri tra 28, 2010 3:52 pm

ne znam kako da ti objasnim to.. svi jaci forumi za kladjenje se time sluze. Dacu ti link sa jednog foruma pa da vidis kako to rade i sta je to, naravno ako hoces Razz
kada uvedes to, mislim da ce nam dosta pomoci Smile

Pozdrav
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitimesri tra 28, 2010 4:10 pm

dojavepresent je napisao/la:
ne znam kako da ti objasnim to.. svi jaci forumi za kladjenje se time sluze. Dacu ti link sa jednog foruma pa da vidis kako to rade i sta je to, naravno ako hoces Razz
kada uvedes to, mislim da ce nam dosta pomoci Smile

Pozdrav

Ok, samo daj...
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Sponsored content





opet jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: opet jedno pitanje   opet jedno pitanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
opet jedno pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Totti opet u reprezentaciji?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave :: Pocetak :: Vase Pohvale, prijedlozi i Kritike-
Forum(o)Bir: