Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu cete moci kontaktirati s nasom ekipom, u vezi parova dojava i slicno...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
PhotobucketHRVATSKA-Text poruke:TXT FIXEDBETS-Broj:67454- Cjena:6,10kn Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 BaBosna i Hercegovina-Text poruke:TXT FIXEDBETS- Broj:091810700-Cjena:2BAM PhotobucketSrbija-Text poruke:TXT FIXMATCH-Broj:4828- Cjena:100RSD

 

 Rijec Ekipe Sigurnih dojava

Go down 
+13
jacoby
mirko-tipovi
vanhelsingg
NikoLa
Black Wings
babilonac
spideer
CrazyHorse31
nex
Wiplash
Nedelja
mrksav
sigurnedojave365
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
vampire
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 8
Points : 8
Join date : 12.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:50 pm

ja nisam htio da pehiram ostalima, al budimo realni, proslu tekmu bbb zaustavio bus sa svojim igracima kad su se vracali sa gostovanja, niko nije bio u busu osim jednog igraca. rekli su mu da poruci svojim saigracima da im je ono zadnji kik inace ce biti svega. znaci dinamo je morao da dobije ovu tekmu. jer bi svega bilo.
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimesri tra 14, 2010 1:54 pm

vampire je napisao/la:
ja nisam htio da pehiram ostalima, al budimo realni, proslu tekmu bbb zaustavio bus sa svojim igracima kad su se vracali sa gostovanja, niko nije bio u busu osim jednog igraca. rekli su mu da poruci svojim saigracima da im je ono zadnji kik inace ce biti svega. znaci dinamo je morao da dobije ovu tekmu. jer bi svega bilo.

Dao si nam informaciju no malo KASNIS !!, No nema veze, sve je igra.......bila....
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
vampire
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 8
Points : 8
Join date : 12.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimečet tra 15, 2010 8:25 am

ma ko sam ja da sumnjam u tvoje dojave, il stastistike, ja sam ovo gore napiso samo s navijackog aspekta, danas sms pravo pao Sad ja jedva uspio nesto uplatiti kota 1,75 u bih Sad
[Vrh] Go down
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimečet tra 15, 2010 9:30 am

vampire je napisao/la:
ma ko sam ja da sumnjam u tvoje dojave, il stastistike, ja sam ovo gore napiso samo s navijackog aspekta, danas sms pravo pao Sad ja jedva uspio nesto uplatiti kota 1,75 u bih Sad

u zadnje vrijeme dosta SMS pada, jače su ove dojave koje admin stavi na forum Cool
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimečet tra 15, 2010 1:04 pm

Cini se...
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Nedelja
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 29
Points : 12
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:26 pm

ADMINE imam dojavu za cetvrtak t,j danas 2/1-1/2 100% prolazi problem je sto nemam u srbiju gde da uplatim nema ta liga u HR ima u supersport javi se da se dogovorimo!
[Vrh] Go down
HoZaN
Pocetnik...zasad
Pocetnik...zasad



Posts : 5
Points : 5
Join date : 07.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimečet tra 22, 2010 3:05 am

ajde stavi ga ovdje da i mi ostali nesto zaradimo afro
[Vrh] Go down
CrazyHorse31
Dobar poster
Dobar poster
CrazyHorse31


Posts : 57
Points : 255
Join date : 07.04.2010
Age : 39
Location : Čehovec

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 6:49 am

Niste mi pridodali dva dana bodove 50,30,50
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:33 pm

CrazyHorse31 je napisao/la:
Niste mi pridodali dva dana bodove 50,30,50

Bodovi se dobivaju jedino ako pogodis par u sekciji ''vase dojave'', a svaki clan moze NAJVISE staviti jednu dojavu. Jer kad bi svatko stavljao 50 ''dojava'' 3 bi bile tocne. Ako me razumijes?

Bodove cu ti dodati...Ali znas za ubuduce Cool Cool
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Sponsored content





Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Rijec Ekipe Sigurnih dojava   Rijec Ekipe Sigurnih dojava - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rijec Ekipe Sigurnih dojava
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» SMS dojava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave :: Pocetak :: Vase Pohvale, prijedlozi i Kritike-
Forum(o)Bir: