Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu cete moci kontaktirati s nasom ekipom, u vezi parova dojava i slicno...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
PhotobucketHRVATSKA-Text poruke:TXT FIXEDBETS-Broj:67454- Cjena:6,10kn Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško BaBosna i Hercegovina-Text poruke:TXT FIXEDBETS- Broj:091810700-Cjena:2BAM PhotobucketSrbija-Text poruke:TXT FIXMATCH-Broj:4828- Cjena:100RSD
Similar topics

     

     Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško

    Go down 
    Autor/icaPoruka
    sigurnedojave365
    Admin
    sigurnedojave365


    Posts : 356
    Points : 734
    Join date : 06.04.2010

    Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško Empty
    PostajNaslov: Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško   Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško Icon_minitimesri tra 28, 2010 4:02 pm

    Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško Money_10

    IVICA OLIĆ, nakon briljatne sinoćne partije, večeras je saznao ime protivnika u finalu Lige prvaka. Na Santiago Bernabeuu će 22. svibnja Bayern i Inter odlučivati o novom europskom prvaku nakon što su Nerazzurri s igračem manje izdržali sve nalete Barcelone.

    "Sjajno su se držali s Kataloncima iako su imali igrača manje, zasluženo idu dalje i drago mi je da se ostvarila moja želja. Ipak, kad vidim kako su odigrali na Camp Nou, teško je reći tko bi bio bolji ždrijeb", kazao je Olić kojemu jedan pogodak nedostaje da sustigne Lionela Messija na ljestvici najboljih strijelaca ovosezonske Lige prvaka:

    "Dat ću sve od sebe da zabijem u finalu, ali to je zaista manje važno. Neka pogodak postigne i Butt, samo da budemo konačni pobjednici", rekla je udarna Bayernova igla koja će biti lišena usluga kažnjenog Francka Riberyja:

    "U klubu su svi šokirani, ne mogu vjerovati da Ribery neće igrati. Mislim da je to zapravo najveći hendikep za njega, nedostajat će nam kao igrač, ali neće se to toliko osjetiti kao u ostalim utakmicama. Ipak je to finale, gdje svi daju maksimum."

    Olić se za HTV još jednom prisjetio svog fantastičnog nastupa protiv Lyona: "Jedva sam čekao da utakmica završi. Bila je to jedna večer, zabio sam tri gola, ali želim prije svega pohvaliti svoje suigrače koji su mi sve to omogućili. Milina je bilo igrati s njima", zaključio je Olić.
    [Vrh] Go down
    http://zaradimoskupa.com
     
    Olić: Ispunila se moja želja, ali s Interom će biti jako teško
    [Vrh] 
    Stranica 1 / 1.
     Similar topics
    -
    » UEFA: ''Srbija nece biti iskljucena iz kvalifikacija za EURO 2012

    Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
    Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave :: Sport i Kladionica :: Najnovije Vijesti u sportu.-
    Forum(o)Bir: