Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na ovom forumu cete moci kontaktirati s nasom ekipom, u vezi parova dojava i slicno...
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
PhotobucketHRVATSKA-Text poruke:TXT FIXEDBETS-Broj:67454- Cjena:6,10kn Real želi dovesti Mourinha BaBosna i Hercegovina-Text poruke:TXT FIXEDBETS- Broj:091810700-Cjena:2BAM PhotobucketSrbija-Text poruke:TXT FIXMATCH-Broj:4828- Cjena:100RSD
Similar topics

 

 Real želi dovesti Mourinha

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Real želi dovesti Mourinha Empty
PostajNaslov: Real želi dovesti Mourinha   Real želi dovesti Mourinha Icon_minitimesri tra 28, 2010 2:02 am

Real želi dovesti Mourinha Money_13

Jose Mourinho lani je potkraj svibnja produžio ugovor s Interom do kraja 2012. godine, na osnovi kojeg zarađuje, kako piše The Times, 17,5 mil. € godišnje!

Sad je na meti Reala, te Manchester Uniteda i Manchester Cityja!


Realov trener Manuel Pellegrini na ljeto bi trebao prijeći u Valenciju. A Realov predsjednik Florentino Perez sve će učiniti da dovede Mourinha, novac nije problem. Nadalje, Sir Alex Ferguson za svog bi nasljednika najradije izabrao karizmatičnog Portugalca, a ne izbori li Roberto Mancini nastup u Ligi prvaka, pokušat će Mourinha dovesti i City.


Napusti li, pak, Inter prije isteka ugovora, Mourinho će morati platiti odštetu od 8 milijuna eura! No, i Interov predsjednik Massimo Moratti najavljuje da će mu ponuditi bolje uvjete.


Zadnja promjena: sigurnedojave365; sri tra 28, 2010 4:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
spideer
Specijalan Clan
Specijalan Clan
spideer


Posts : 117
Points : 155
Join date : 06.04.2010

Real želi dovesti Mourinha Empty
PostajNaslov: Re: Real želi dovesti Mourinha   Real želi dovesti Mourinha Icon_minitimesri tra 28, 2010 2:25 pm

ja sam žestoki navijač reala već duži niz godina i ponajviše mi smeta Perezova politika "Zidanes - pavones" izgubili su puno navijača ali najvjerniji ostaju....sve u svemu Murinho je odličan, najbolji trener današnjice, ali real nije ekipa za obrana pa kontra, realu bi bolje došao Hidding
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Real želi dovesti Mourinha Empty
PostajNaslov: Re: Real želi dovesti Mourinha   Real želi dovesti Mourinha Icon_minitimesri tra 28, 2010 3:21 pm

Tesko da ce Mourinho otići iz Intera. Jos sada ako Inter osvoji LIGU PRVAKA.
Moretti ce prodati sve svoje nekretnine da ga zadrzi. Jer je Inter bez Mourinha bio izgubljen. tongue Very Happy
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
dojavepresent
Dobar poster
Dobar poster
dojavepresent


Posts : 96
Points : 305
Join date : 14.04.2010
Age : 39

Real želi dovesti Mourinha Empty
PostajNaslov: Re: Real želi dovesti Mourinha   Real želi dovesti Mourinha Icon_minitimesri tra 28, 2010 3:33 pm

sigurnedojave365 je napisao/la:
Tesko da ce Mourinho otići iz Intera. Jos sada ako Inter osvoji LIGU PRVAKA.
Moretti ce prodati sve svoje nekretnine da ga zadrzi. Jer je Inter bez Mourinha bio izgubljen. tongue Very Happy

upravo to sto kazes Wink
a sto se tice reala po meni bas klub koji nista sam ne gradi, nego cim se procuje neka zvezda Real je kupi.. mada tvoj izbor, moje misljenje a i od mnogih je kao sto sam ti napisao Wink
nego ja sam cuo da Mourinho ide u Man Utd 60 % ovo je bas novost Smile
[Vrh] Go down
sigurnedojave365
Admin
sigurnedojave365


Posts : 356
Points : 734
Join date : 06.04.2010

Real želi dovesti Mourinha Empty
PostajNaslov: Re: Real želi dovesti Mourinha   Real želi dovesti Mourinha Icon_minitimesri tra 28, 2010 4:00 pm

Ko mu da vise para, tamo ce i otić i to je to Very Happy Very Happy Cool
[Vrh] Go down
http://zaradimoskupa.com
Sponsored content





Real želi dovesti Mourinha Empty
PostajNaslov: Re: Real želi dovesti Mourinha   Real želi dovesti Mourinha Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Real želi dovesti Mourinha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Manchester United želi dovesti Luku Modrića
» Real dovodi De Rossija za 50 mil. eura?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sigurnedojave365 Forum-besplatne dojave :: Sport i Kladionica :: Najnovije Vijesti u sportu.-
Forum(o)Bir: